• ŠKD

1. Oddelenie - Vychovávateľka Mgr. Veronika Rebjáková

2.. Oddelenie -  Vychovávateľka Mgr. Denisa Fedorová

Prevádzka ŠKD: 11.20 - 16.30

Školský klub detí (ŠKD) ako súčasť školy plní preventívnu funkciu, a tak predchádza negatívnym javom, ktorými je ohrozená školopovinná mládež. Poskytuje rozličné možnosti, ako tráviť voľný čas, učí deti spolupatričnosti, tolerancii.

Rešpektujú sa tu potreby a záujmy detí. Poskytuje sa organizačná činnosť v rôznych záujmových oblastiach. Deti v ŠKD rozvíjajú svoju zručnosť, tvorivosť, talent a vedomosti v rôznych záujmových oblastiach. Deti sa tešia najmä na športovú činnosť – organizujeme rôzne súťaže, olympiády. Venujeme sa pracovno-technickej činnosti s využitím odpadového materiálu, inštalujeme rôzne výstavy prác v škole, v obecnej knižnici, zapájame sa do súťaží v rámci školy a do súťaží vyhlasovaných v detských časopisoch.

S deťmi  počas roka pripravujeme rôzne vystúpenia, realizujeme výstavy prác v škole a obecnej knižnici. Deti sa pripravujú na vyučovanie, riešia tajničky, rébusy, didaktickou hrou upevňujú učivo.