• Slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023

• Slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023 sa uskutočnilo na dolnej chodbe v budove školy.  Začalo sa  slávnostným nástupom žiakov 9. ročníka, s ktorými sme sa spoločne rozlúčili.  Pre našich absolventov  bol školský  rok  2022/2023 posledným na tejto škole. Poďakovali sa všetkým pedagógom za vedomosti, prístup a trpezlivosť, ktorú s nimi za tie roky mali. Po rozlúčke nasledoval príhovor pána riaditeľa Mgr. Petra Nováka, ktorý v krátkosti zhodnotil školský rok, vyzdvihol žiakov, ktorí úspešne reprezentovali našu školu, žiakov, ktorí dosiahli v tomto školskom roku vynikajúce výsledky  a  poďakoval všetkým žiakom,  pedagógom, odborným zamestnancom a všetkým nepedagogickým zamestnancom  za vykonanú prácu. Súčasťou slávnostného ukončenia školského roka bolo aj ocenenie najlepších žiakov školy, vyhodnotenie zberu papiera, vyhodnotenie zberu gaštanov a súťaže o NAJ búdku Slovenska.